Tady se můžete inspirovat a nejlépe se zapojit do mých projektů. Většinu informací, znalostí a praktických návodů, které zde prezentuji formou textů, videí a fotografií, jsem na vlastní kůži zkoumal, zdokonaloval a testoval minimálně polovinu svého dosavadního života a protože stále žiji, tak tento proces pokračuje. Mám velkou radost, že se tímto způsobem mohu o své zkušenosti podělit s každým, kdo chce svůj život vzít do svých rukou a mít za sebe plnou zodpovědnost.

Také zde nabízím pár ověřených investičních příležitostí a podnikatelských projektů do kterých se může zapojit kdokoliv, koho to osloví.

Technologie Bemer

Přišla mi "do cesty" lékařská technologie, za kterou jsem velmi vděčný. Už po jediné aplikaci jsem na své tělesné schránce pocítil tak přesvědčivé účinky, jaké jsem ještě u žádného lékařského přístroje nezažil. A to již mám za sebou docela dost takových zážitků. Vlastně to celkem lehce můžete zažít také - stiskněte tlačítko níže, informujte se a já se s vámi posléze rád setkám.

Více informací

Kvantová masáž

V tomto projektu, poskytuji svým klientům služby formou masážních terapií s případným použitím kvantové vlny.

Více informací

Medicinální houby, bylinné tinktury, amazonské byliny a ájurvédské čaje.

V rámci poradenství doporučujeme v případě potřeby různé doplňky, které sami používáme a máme s nimi kladnou zkušenost.

BEWIT

V tomto projektu máte možnost obrovského výběru jednodruhových esenciálních olejů a jejich směsí v certifikované kvalitě. A dovolím si tvrdit, že tato česká firma prostě nemá konkurenci. Zároveň je to v dnešní době, svými podmínkami a možnostmi, ojedinělá podnikatelská příležitost pro každého, koho zajímají "alternativy" v léčení těla i duše, rád pracuje s lidmi a chce být sám svým pánem ve smysluplné činnosti. Přesvědčte se sami.

Více informací

YeahCoach

Český projekt, který ve světě nemá obdoby. Systém přímé pomoci, vzdělávání, osobního rozvoje a ještě mnohem, mnohem více. Klikni na odkaz a vše si dobře poslechni a prostuduj! 

Chci vědět více

Supertělo

Konečně jsem to našel! V tomto projektu, poskytuji hledajícím podrobný návod, jak si krok za krokem vytvořit ideální, nebo alespoň dobře fungující tělesnou schránku, ve které je radost žít po celý život 🙂

Očisty těla a možná i mysli

V dnešní době, je tělesná hygiena v tzv. civilizovaných státech naprostou samozřejmostí. Je to ovšem jen zdání a pozlátko. Je jen malé procento lidí, kteří chápou, že je naprosto normální čistit nejen povrch svého těla, ale i ten vnitřek. Zde vám ukážu a doporučím pár technik, které pravidelně sám dělám každým rokem.

Milováním k Božství

Znáte tajemství sexuální energie? Máte otevřenou mysl a chcete se obohatit o nový rozměr prožívání své tvořivé energie a naučit se ji směrovat a zušlechťovat?